Ringi florystyczne

Cena

Kategorie

Średnica

Ringi florystyczne – stwórz wyjątkowe dekoracje

Ring florystyczny to jedna z odmian gąbki florystycznej. Jego cechą charakterystyczną jest kształt – jest to wianek lub ring. Ringi florystyczne to bardzo popularne akcesoria używane we florystyce (i nie tylko), które są wykorzystywane zarówno przez profesjonalistów, jak i amatorów.

Ringi florystyczne na podstawie

Ring florystyczny najczęściej znajduje się na plastikowej podstawie. Najbardziej popularne rodzaju ringu to ring na pełnej podstawie (czyli tacy) oraz ring na podstawie z otworem. Każdy z tych ringów charakteryzuje się dużą uniwersalnością i szerokim zastosowaniem. Ringi mogą być używane do kompozycji kwiatowych przeznaczonych na stół lub inne meble, do dekoracji ślubnych montowanych na samochodach, do dekoracji zawieszanych na drzwi czy do wykonywania różnorodnych dekoracji nagrobnych. W tym ostatnim przypadku ring na pełnej podstawie doskonale sprawdzi się jako ozdoba urny.

Ring florystyczny i mokry – który wybrać?

Podobnie jak wszystkie gąbki florystyczne, tak i ring jest dostępny w dwóch podstawowych wariantach – ring florystyczny suchy i ring florystyczny mokry. Ten pierwszy służy przede wszystkim jako stabilna podstawa tworzonych kompozycji, natomiast ten drugi zapewnia roślinom wykorzystanym do dekoracji stały dostęp do wody.

Ring Oasis – najwyższa jakość, najlepszy wybór

Nasz sklep internetowy oferuje swoim klientom ringi florystyczne najwyższej jakości. Wśród nich dostępny jest między innymi ring Oasis, czyli produkt jednego z najbardziej znanych i docenianych producentów. Ringi tej firmy spełniają najwyższe kryteria jakości i profesjonalizmu. Ich podstawowe zalety to między innymi:

  • zróżnicowane formy, rozmiary i kształty
  • wytrzymałość i trwałość (dzięki czemu można je wykorzystać do ciężkich kwiatów i dużych kompozycji florystycznych
  • dobrze przylegająca gąbka (dzięki czemu tworzone dekoracje są stabilne)
  • stałe zapewnienie do wody (ring mokry)
  • znikome ryzyko występowania bakterii w wilgotnym środowisku
  • przedłużenie świeżości żywych kwiatów wykorzystywanych do dekoracji

Dodatkowo ringi florystyczne są na tyle elastyczne, iż pozwalają tworzyć nawet najbardziej skomplikowane kompozycje.