O nas

Firma agat-PLUS funkcjonuje od 1987 roku i była jednym z pionierów handlu artykułami dekoracyjnymi na Śląskiej Giełdzie Kwiatowej w Tychach.

Gąbka florystyczna VICTORIA Normal – karton
OASIS® Ideal Solo Ring fi 20
OASIS® Ideal Solo Ring fi 15

Wieloletnie doświadczenie

Od ponad 35 lat oferujemy naszym klientom ciekawe i wysokiej jakości produkty dla branży kwiaciarskiej i dekoracyjnej.

Wyznacznikiem naszej solidności jest stała grupa odbiorców, która zawsze może liczyć na ciekawą ofertę, sprawną obsługę i atrakcyjne ceny.

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem firmy OASIS®

 FLORAL PRODUCTS co gwarantuje naszym klientom szeroki wybór oraz nowości pojawiające się na rynku.

Nasze cele

agat-PLUS dąży do oferowania klientom najwyższej jakości produktów florystycznych. Skupiamy się na wyborze najlepszych produktów, które zaspokoją potrzeby naszych klientów.

Hurtownia florystyczna agat-PLUS zapewnia doskonałą obsługę klienta. Stawiamy na profesjonalizm i skuteczność w kontakcie z klientami, aby zapewnić im pozytywne doświadczenie zakupowe i budować lojalność.

Sklep florystyczny agat-PLUS dąży do nawiązywania trwałych relacji z profesjonalnymi florystami, kwiaciarniami i innymi biznesami związanymi z branżą florystyczną. Oferujemy korzystne warunki współpracy, konkurencyjne ceny hurtowe i wsparcie w zakresie dostaw i logistyki.

Ponadto stawiamy na najnowsze trendy w branży florystycznej i reagujemy na zmieniające się preferencje klientów. Systematycznie poszerzamy swoją ofertę o nowe i unikalne produkty oraz świadczymy usługi zgodnie z najnowszymi trendami w dekoracji i aranżacji kwiatów.

 

Nasi klienci

agat-PLUS to wiodąca hurtownia florystyczna, która od lat dostarcza klientom produkty najwyższej jakości. Nasza firma zdobyła sobie uznanie i zaufanie klientów dzięki naszemu profesjonalizmowi, szerokiemu asortymentowi oraz doskonałej obsłudze klienta. Oto kilka opinii naszych zadowolonych klientów, które odzwierciedlają naszą misję i wartości.

agat-PLUS staje się przewodnikiem klienta w podróży przez świat florystyki. To miejsce, gdzie pasja i kreatywność łączą się z wiedzą i doświadczeniem. Nasza hurtownia stwarza możliwości, inspiruje do eksperymentowania i odkrywania nowych wymiarów w sztuce aranżacji.